جراحی بینی طبیعی

عمل جراحی بینی طبیعی

افرادی که تنها قصد برطرف کردن ایرادات بینی خود را دارند و خواستار ایجاد تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت خود هستند ، اقدام به جراحی بینی طبیعی می نمایند. در واقع در بینی طبیعی در صورت نیاز ارتفاع بینی کوتاه تر شده و کوچک ترین قوس و انحنایی در بینی وجود ندارد.

بیش از نیمی از طرفداران جراحی بینی طبیعی را آقایان تشکیل داده اند ، زیرا با خارج شدن بینی آن ها از حالت طبیعی ، تناسبات صورتشان بهم ریخته و حتی موجب کاهش جذابیت های صورت مردانه خواهد شد. همچنین بانوانی که نمی خواهند مشخص باشد جراحی زیبایی انجام داده اند کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستند.

جراحی بینی طبیعی

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

  • تیز نشدن نوک بینی
  • ایجاد یک زاویه مناسب بین بینی و لب
  • قوس بینی بطور طبیعی و به میزان کم
  • ایجاد یک زاویه مناسب بین بینی و پیشانی
  • سوراخ های بینی به اندازه زیاد کوچک نمی شوند.
  • دست نخوردن شکل و محل قرار گیری سوراخ های بینی

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی

به طور کلی انتخاب یک جراح بینی خوب که توانسته در این زمینه نتایج مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان آورد بسیار حائز اهمیت است. شما می توانید برای سنجیدن میزان مهارت جراح به سایت ایشان مراجعه کرده و به مشاهده نمونه کار های بینی طبیعی ایشان بپردازید. علاوه بر سایت می توانید به صفحه اینستاگرام جراح بینی نیز مراجعه فرمایید.

همچنین با مراجعه حضوری به مطب دکتر ، می توانید با بیماران پزشک که قبلا اقدام به جراحی نموده اند و برای چکاپ و معاینه در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

یک ماه بعد از جراحی زیبایی بینی توسط دکتر مریم رستمی جراح بيني اصفهان

تفاوت جراحی بینی طبیعی با بینی فانتزی

در بینی فانتزی زاویه نوک بینی سربالا بوده و بینی قوس دار است. همچنین زاویه نوک بینی تا لب حدود 100 الی 105 درجه می باشد ، این در حالیست که در جراحی بینی طبیعی زاویه نوک بینی تا لب بین 90 الی 95 درجه بوده و پل بینی صاف است.

جراحی بینی طبیعی برای انواع بینی گوشتی و استخوانی مناسب است اما جراحی بینی فانتزی تنها برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد.

جراحی بینی طبیعی برای انواع جنسیت ها مناسب بوده اما جراحی بینی فانتزی تنها برای خانم ها انجام می شود.

هزینه جراحی بینی طبیعی

به طور کلی هزینه جراحی بینی ارتباطی به فرم نهایی آن نداشته و به فاكتورهای مختلفی بستگی دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه جراحی بینی ، با مطب پزشک تماس حاصل فرمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر