جراحی بینی بسته

درباره جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته یکی از روش های انجام جراحی بینی است و در گذشته جراحان بینی تنها از این طریق اقدام به جراحی می کردند. در این روش هیچگونه برشی در تیغه میان دو سوراخ بینی ، که اصطلاحاً آن را کلوملا می نامند ، ایجاد نمی شود و کلیه برش های مورد نیاز از داخل بینی زده خواهند شد. اما این موضوع باعث شده که طی عمل ، جراح به ساختمان بینی اشراف کامل نداشته باشد. به همین جهت جراحی بینی بسته تنها برای افرادی که بینی شان ایراد چندانی ندارد مناسب است.

در نتیجه بیمارانی که از طریق روش بسته اقدام به جراحی می کنند باید انتظار معقولی از نتیجه عمل بینی خود داشته باشند.

از آنجایی که در این روش به پوست کمترین آسیب وارد می شود ، میزان تورم و کبودی پس از عمل نیز کمتر خواهد بود. همچنین مدت زمان جراحی کمتر است.

جراحی بینی بسته

انتخاب اینکه جراحی زیبایی بینی از کدام طریق صورت بگیرد ، به نوع مهارت و سلیقه جراح بینی بستگی دارد و در صورت بالا بودن مهارت جراح بینی ، نتیجه عمل نیز زیبا خواهد شد. امروزه نیز جراحان بسیاری هستند که از این طریق اقدام به جراحی بینی می کنند اما از آنجایی که دقت در جراحی بینی باز بیشتر است ، اکثر جراحان روش باز را ترجیح می دهند.

لازم به ذکر است کوچک کردن پره های بینی ارتباطی به باز یا بسته بودن جراحی ندارد و در صورتی که نیاز به اصلاح آن باشد ، برش زده شده و پره ها جمع می شوند.

هزینه جراحی بینی بسته

خانم دکتر مریم رستمی ، متخصص گوش حلق و بینی و جراح بینی اصفهان ، عمل بینی را از طریق روش باز انجام می دهند و نتایج ایده آل و زیبا برای بیماران خود کسب می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاع از هزینه جراحی بینی توسط ایشان با مطب تماس بگیرید و وقت مشاوره ای برای خود تعیین نمایید.​

پاسخ

یک + 19 =

Call Now Buttonتماس با دکتر